Daha İYİ yaşamak için,
Ataşehir'i sevenlere emanet edin…

KVKK ve BİLDİRİM İZNİ

İş bu aydınlatma metni, veri sorumlusu tarafından hangi kişisel verilerinizin; hangi amaçla, nasıl ve hangi nedenle işlendiği, kimlerle paylaşıldığı ve ne kadar süreyle saklandığı konularında sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır. Bilgilendirme, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 10’uncu maddesi kapsamında yapılmaktadır.

Ali COŞKUN kişisel verilerinizin işlenmesi ve paylaşılması süreçlerinde, verilerinizin hukuka aykırı olarak kullanılmasını önlemek ve muhafazasını sağlamak için mevzuat uyarınca uygun güvenlik   düzeyini sağlamak için gerekli tedbirleri almaktadır.

Ali-coskun.com (Web sitesi) olarak, 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 10’uncu maddesi uyarınca hazırladığımız ve kişisel veri işleme faaliyeti hakkında bilgi içeren aydınlatma metnini kamuoyunun ve ilgili kişilerin bilgilerine sunarız;

MADDE 1: VERİ SORUMLUSU

Ali-coskun.com üzerinden paylaştığınız kişisel verileriniz, Ali COŞKUN tarafından “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu” kapsamında “Veri Sorumlusu” sıfatıyla işlenmektedir.

MADDE 2: İŞLENEN KİŞİSEL VERİLER ve KİŞİSEL VERİLERİN İŞLEME AMACI

Web sitesi üzerinden paylaştığınız kişisel verileriniz kişiye özel beyannamenizin hazırlanması ve size gösterilmesi için kullanılacaktır.

MADDE 3: KİŞİSEL VERİLERİN AKTARILABİLECEĞİ TARAFLAR VE AKTARMA AMACI

Bu aydınlatma metnine konu kişisel veriler gerekmesi durumunda, hukuki yükümlülüklerimizi yerine getirebilmek için – KVKK’nın 8. maddesine uygun olarak ve gerekli teknik ve idari tedbirleri alarak- yasal düzenlemeler ve mevzuat gereği yetkili kamu, kurum ve kuruluşlarına aktarılabilecektir.

MADDE 4: KİŞİSEL VERİ TOPLAMA YÖNTEMLERİ VE HUKUKİ SEBEPLERİ

Ziyaretçilere ait kişisel veriler kişiye özel beyannamenizin oluşturulması için kullanılmaktadır. Elde edilen bir diğer bilgi ise ziyaretçilerin IP adresi olup bu işlem otomatik olarak sunucu tarafından gerçekleşmektedir. Ziyaretçinin IP adresinin kaydedilmesi ise 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 5/2-f maddesi kapsamında işlenmektedir.

Scroll to Top